O nás

H.M Anna Krajčírstvo založila v roku 2018 Anna Solejová. V roku 1987 ukončila krajčírske vzdelanie a odvtedy pracovala v odbore pre rôzne odevné spoločnosti a krajčírstva. Po skončení rodičovskej dovolenky v júli 2019 sa rozhodla založiť si podnikanie a aktívne podnikať v oblasti šitia handmade produktov. Krajčírstvo ponúka širokú paletu produktov (šijeme pre SVK a ČR) a služieb (najmä pre ľudí z okolia Prešova).

Krajčírstvo sídli v malej obci Chmeľovec, ktorá leží približne 12 km od okresného a krajského mesta Prešov. Osobný odber je možný, buď u nás na adrese: Chmeľovec 117, 082 12 Chmeľovec alebo na dohodnutom mieste v Prešove, Ľuboticiach, Kapušanoch.

To na čom stojíme je kvalita, primeraná cena rešpektujúca ekonomické podmienky na Slovensku snažiac sa o čo najlepší pomer ceny/kvality a sme veľmi radi, keď nás zákazníci vždy ocenia a pošlú nám povzbudivé správy.

Veríme, že sa Vám tento web bude páčiť a nájdete tam prehľad našej tvorby. Nebojte sa napísať nám, poprípade si vieme zavolať a skonzulotovať s Vami Vaše predstavy o sete pre bábätká. Pri pozeraní si môžete pozrieť aj našu ďalšiu tvorbu, ktorú ponúkame napríklad nákupné tašky, vankúše, vianočné dekorácie (mikulášske čižmy/vrecúška pre deti), či napríklad v dnešnej dobe rúška.