Domov

Vitajte na stránke krajčírstvo-anna.sk. V prípade záujmu o naše produkty nás prosím kontaktujte mailom. Momentálne pracujeme na tvorbe novej stránky.

Zdenka Piroskova
Január 4, 2022.
Odporúčam služby tohto krajčírstva veľmi precízna práca rýchle ušitie. Môžem len odporúčať. Dali sme si ušiť vianočných škriatkov veľmi pekná práca rýchle dodanie
Beáta Macurová
Január 3, 2022.
Ochota, ústretovosť, kvalitná práca... Som nadmieru spokojná... 😉 Nehovoriac o tom, že keby mi pani krajčírka neporadí, tak by som si dala o 50cm dlhší mantinel ušiť, čo by bolo hrozne🙈Ďakujeme❤️
ivana vrlikova
December 31, 2021.
Môžem len odporúčať. Príjemná komunikácia .Ochota a rýchle dodanie. Samozrejme všetko ušité podľa mojich predstáv a požiadaviek. Určite ešte využijem Vaše služby.
Anna Matejčíková
December 4, 2021.
Skvelá komunikácia, rýchle dodanie, dobrá kvalita. Určite odporúčam. 🙂
Lenka Gajdošová
November 25, 2021.
Som veľmi spokojná so službami.. výborná kvalita,krásne vecičky pre nášho prvorodeného syna(lepšie sme si ani nemohli vybrať) A veľmi milý a profesionálny prístup.
Viktória Janitorová
November 1, 2021.
V tomto krajčírstve nám ušili panelový mantinel do postieľky z mušelínovej látky. Pani krajčírka je veľmi milá, ochotná a vie dobre a vkusne poradiť. Promptne a neúnavne so mnou komunikovala. Mantinel kvôli menšiemu obojstrannému neodorozumeniu s rozmermi však nezapasoval do našej postieľky na prvý krát. Pani krajčírka napriek tomu situáciu vyriešila príkladne a prozákaznícky, na svoje náklady mantinel upravila na mieru a dokonca nám podarovala aj zavinovačku ako darček. S mantinelom sme veľmi spokojní, plní svoj účel, je estetický a kvalitne vypracovaný. V budúcnosti by som rada tieto služby využila opäť 🙂 Môžem iba odporúčať.
[grw id="148"]